Afgelopen week viel De Tuin op Tafel 01 bij onze abonnees op de mat en inmiddels ligt hij ook in de winkel en is ‘ie natuurlijk online te koop! Dit nummer staat weer boordevol fijne en praktische artikelen, zo helpen we jou aan een vliegende start dit moestuinseizoen. Benieuwd? We vatten even voor je samen wat je in dit nummer allemaal kunt vinden.

De nieuwste editie van De Tuin op Tafel helpt je om het moestuinseizoen succesvol te starten! Ontdek slimme tips voor een vroege oogst, eetbare bodembedekkers en efficiënt grondgebruik. Diana Stek deelt haar expertise over zoete aardappel en yacon. Je kunt het nummer hier bestellen. Ben je echt fan? Sluit dan direct een abonnement af!

Boordevol inspiratie

De nieuwe De Tuin op Tafel staat ook dit nummer weer boordevol inspiratie en praktische artikelen. We richten ons volledig op de start van het nieuwe moestuinseizoen en staan te trappelen om samen met jou aan de slag te gaan in de moestuin. Dit kun je verwachten:

  • Tips om je eigen gember te kweken
  • Vroeg van start met tips van Diana Stek over de zoete aardappel en de yacon
  • Peter Bauwens over de Noordzee-moestuin
  • 10 bodembedekkers die ook nog eens eetbaar zijn
  • Vaste planten voor in de moestuin
  • Een reportage met Loes Knoop
  • Jessica Koomen over haar nieuwe boek over moestuinieren in de achtertuin
  • De lekkerste recepten
  • En heel veel meer!

Nieuwsgierig geworden? Bestel het nieuwe nummer dan hier!

Anderen lezen ook:  Nieuw magazine LUX. tuinen

Tess

Zwarte randjes onder de nagels zijn normaal voor Tess Mutsters. Als journalist en enthousiast tuinier schrijft ze over alles wat groeit en bloeit. Tess is de bruisbal van ons team en houdt zelf ook van een tuin die bruist van het leven; waar vogels, bijen, vlinders en andere insecten hun plek vinden. Ook in haar moestuin voelt ze zich thuis en experimenteert ze graag met verschillende gewassen. Kattenstaart is haar favoriete plant, aardappelen haar favoriete gewas.


Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Meest gelezen berichten